Firma istnieje na rynku od 1992 r. i specjalizuje się głównie w transporcie osób, oferując wynajem autokarów na trasy krajowe i zagraniczne. Najczęściej obsługujemy wyjazdy motywacyjno-integracyjne, wycieczki szkolne, kolonijne, transfery na lotniska, imprezy sportowe oraz wszelkie przewozy grup zorganizowanych.

Naszymi atutami są niezawodne autokary i doświadczenie, które systematycznie zdobywaliśmy w trakcie 19-letniej działalności firmy, szerokie grono zadowolonych klientów oraz konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegła spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu komfortowo i punktualnie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Jeżeli życzą sobie Państwo otrzymać ofertę cenową wynajmu autokarów należy dzwonić pod nr tel./fax: 44 635 60 34 lub 607 163 715.

Ceny kalkulowane są w oparciu o czas wynajęcia autokaru, a przypadku dłuższych tras, przeliczane są na podstawie ilości przejechanych kilometrów. Szczegółową kalkulację na konkretną trasę prześlemy Państwu e-mailem, faksem lub podamy telefonicznie.

Zapewniamy Państwu możliwość negocjacji cen wynajmu, w zależności od ilości kilometrów, a także upusty przy wynajmie kilku autokarów jednocześnie, dlatego też każda oferta wyceniana jest indywidualnie. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów.

Z poważaniem

Błażej Pawelus