Park Mikrokosmos w zimę jest nieczynny, ale nie oznacza to, że w Ujeździe nic się wtedy nie dzieje. W zimowych miesiącach podziwiać można bowiem repliki zwierząt z Arktyki i Antarktydy.


W Zimowej Krainie 2 Bieguny, głównym bohaterem nie jest Święty Mikołaj, ale zwierzęta z najzimniejszych, niedostępnych dla zwykłego śmiertelnika, obszarów Ziemi. Prócz zwierząt występujących w naturalnym środowisku nie zabraknie też tajemniczego gościa – przerażającego Yeti!

2 Bieguny to Arktyka i Antarktyda w jednym miejscu, wymieszane swoją fauną. Odwiedzający park zobaczą między innymi pingwiny, niedźwiedzia polarnego, foki, morsy. W Zimowej Krainie będzie można spotkać także Eskimosów i zobaczyć iglo.

 

Koszt wycieczki : 51 zł/os.

 

W cenę wycieczki wliczono :

– przejazd autokarem klasy turystycznej

– dodatkowe ubezpieczenie N.W.

– bilety wejściowe do w/w obiektów

– opiekę pilota

– marżę biura, podatek VAT

Kalkulacji dokonano dla grupy 40 osób pełnopłatnych.

Cztery osoby opieki nie ponoszą kosztów wyjazdu.

 

Już dziś pomyśl o MIKOŁAJKACH

KRAINA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

 

 

 

 

Wszystkie dzieci wiedzą, że Święty Mikołaj mieszka w odległej Laponii. Ale czy tylko tam? Okazuje się, że znaleźć go można również i w Polsce, w Kołacinku.

 

W sezonie zimowym Dinopark w Kołacinku przemienia się w Krainę Św. Mikołaja, która zaprasza wszystkie dzieci na spacer bajkową ścieżką. W parku spotkać można Jasia i Małgosię, Babę Jagę a także zobaczyć pałac Królowej Śniegu.

Dodatkowymi atrakcjami są: spotkanie ze Świętym Mikołajem i Dziadem Mrozem, poszukiwanie magicznej gwiazdki, wysyłanie gwiazdki do nieba, bicie monet „śnieżek” czy też oglądanie bajek i filmów o tematyce bożonarodzeniowej.

 

Przyjmujemy już zapisy …..

 

Koszt wyjazdu : od 61 zł

 

(koszt uzależniony jest od wybranych atrakcji dodatkowych)

Zimą taniej…

 

Posiadamy wolne terminy

do Centrum Nauki Kopernik

 

W programie :

 

Zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

jedna z najnowocześniejszych europejskich instytucji ukazujących

związek nauki z kulturą i codziennością. Nazwanie tego miejsca muzeum byłoby grubą przesadą. Tutaj bowiem eksponatów należy dotykać. Dziecko nie jest traktowane jak intruz i nikogo nie martwi, jeśli element ekspozycji się zniszczy. Na dwóch kondygnacjach dzieci świetnie się bawią, poznając przy tym naszą cywilizację. Dowiadują się, jak poszczególne instrumenty muzyczne zmienią brzmienie orkiestry, zgłębiają budowę ludzkiej skóry czy mózgu, poznają podstawowe prawa fizyki.

 

 

Cena promocyjna: 80 zł/os.

 

W cenę wycieczki wliczono :

 

– przejazd autokarem klasy turystycznej

– dodatkowe ubezpieczenie N.W.

– bilety wejściowe do w/w obiektów

– opiekę pilota

– marżę biura, podatek VAT

 

 

 

 

Kalkulacji dokonano dla grupy min. 40 osób pełnopłatnych.

Czterech opiekunów nie ponosi kosztów wyjazdu.

 

 

Zadzwoń. Nie zwlekaj !